Syntax highlighter (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
