Syntax highlighter (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: Enabled languages
bg: Активирани езици

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.

en: PHP filter
bg: PHP филтър
