Syntax Highlighter (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Theme
ca: Tema

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Enabled languages
ca: Llenguatges habilitats

en: Installed
ca: Instal·lat

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.

en: Tag name
ca: Nom d'etiqueta

en: PHP filter
ca: filtre PHP

en: Choose a syntax highlight theme.
ca: Escolliu un tema per al ressaltat sintàctic.

en: Use different tag to markup code.
ca: Utilitzeu una etiqueta diferent per a marcar el codi.

en: Legacy mode
ca: Mode residual

en: Enable pre-2.0 style markup support.
ca: Habiliteu el suport per a l'estil de marcat pre-2.0.

en: Default expressions
ca: Expressions predeterminades

en: Example: <code>!ex1</code>
ca: Exemple: <code>!ex1</code>

en: You must <a href="!link">turn on the Syntaxhighlighter filter</a> in an input format for syntax highlight code using that format.
ca: Heu <a href="!link">d'habilitar el filtre Syntaxhighlighter</a> en un format d'entrada per a ressaltar el codi que utilitzi aquest format.

en: Then <a href="!link">configure the Syntax Highlighter module</a>.
ca: Després <a href="!link">configureu el mòdul Syntax Highlighter</a>.

en: See <a href="!link">the Syntaxhighlighter module README.txt file</a> for instructions.
ca: Aneu <a href="!link">al fitxer README.txt del mòdul Syntaxhighlighter</a> per a veure'n les instruccions.

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP
