Syntax Highlighter (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Theme
eu: Tema

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Idatzi orriaren Drupaleko helbide bat lerro bakoitzeko. '*' karakterea erabil dezakezu edozeren ordezko gisa. Esate baterako %blog blogen orrirako eta %blog-wildcard edozein blog pertsonalerako.

en: Enabled languages
eu: Hizkuntzak gaituta

en: Installed
eu: Instalatuta

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eu: PHP era hautatuz gero, idatzi PHP kodea %php artean. Kontutan hartu PHP kodean okerrik izanez gero, Drupal gune osoa hondatuko duela.

en: PHP filter
eu: PHP iragazkia

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea
