Syntax Highlighter (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Theme
fa: پوسته

en: print
fa: چاپ

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: به ازای هر خط، مسیر یک صفحه را براساس ساختار مسیرهای دروپال وارد کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحات وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحات وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Enabled languages
fa: زبان‌های فعال

en: ?
fa: ؟

en: Installed
fa: نصب شده

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fa: اگر PHP-mode انتخاب شده باشد، کد PHP خود را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند سایت را از کار بیاندازد.

en: PHP filter
fa: فیلتر PHP

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP
