Syntax Highlighter (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Theme
is: Þema

en: Enabled languages
is: Virk tungumál

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
is: Ef PHP-sýn er valin, setjið þá PHP kóða milli %php. Athugið að ef settur er inn rangur PHP-kóði getur hann valdið því að Drupal vefurinn hættir að virka.

en: PHP filter
is: PHP sía
