Syntax highlighter (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Theme
lv: Tēma

en: print
lv: drukāt

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Enabled languages
lv: Iespējotās valodas

en: Installed
lv: Instalēts

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: PHP filter
lv: PHP filtrs

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods
