Syntax highlighter (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Theme
sv: Tema

en: print
sv: skriv ut

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Ange en sida per rad i form av Drupalsökvägar. Jokertecken är "*". Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan och %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Enabled languages
sv: Aktiverade språk

en: Installed
sv: Installerad

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sv: Om PHP är valt skriver du PHP-kod mellan %php. Observera att felaktig PHP-kod kan förstöra din Drupal-webbplats när den körs.

en: Tag name
sv: Namn på etikett

en: PHP filter
sv: PHP-filter

en: Pages or PHP code
sv: Sidor eller PHP-kod
