Syntax Highlighter (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Enabled languages
ka: აქტიური ენები
