Syntax Highlighter (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
