Syntax Highlighter (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Theme
be: Тэма

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Enabled languages
be: Уключаныя мовы

en: Installed
be: Усталявана

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.

en: PHP filter
be: PHP фільтар

en: Pages or PHP code
be: Старонкі або PHP код
