Syntax Highlighter (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Enabled languages
gu: સક્રિય ભાષાઓ
