Syntax Highlighter (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Theme
hr: Tema

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Enabled languages
hr: Omogućeni jezici

en: Installed
hr: Instaliran

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršenje lošeg PHP koda može srušiti vašu Drupal stranicu.

en: PHP filter
hr: PHP prečistač

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd
