Syntax highlighter (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Theme
mn: Загвар

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: PHP filter
mn: PHP шүүлтүүр
