Syntax highlighter (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: print
sk: tlačiť

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Enabled languages
sk: Povolené jazyky

en: Installed
sk: Inštalované

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód
