Syntax Highlighter (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Theme
fi: Teema

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: Enabled languages
fi: Käytössä olevat kielet

en: Installed
fi: Asennettu

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fi: Jos PHP-tila on valittuna, syötä PHP-koodi %php -tagien väliin. Huom!  Virheellisen PHP-koodin ajaminen voi rikkoa sivuston.

en: PHP filter
fi: PHP-suodatin

en: Pages or PHP code
fi: Sivuja tai PHP koodia
