Syntax Highlighter (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Theme
oc: Tèma

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: Enabled languages
oc: Lengas activadas

en: Installed
oc: Installat

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
oc: Se lo mòde PHP es seleccionat, picatz lo còde PHP entre %php. Notatz que l'execucion de còde PHP incorrècte pòt blocar completament vòstre site Drupal.

en: PHP filter
oc: Filtre PHP

en: Pages or PHP code
oc: Paginas o còde PHP
