Syntax Highlighter (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Enabled languages
ug: قاچىلانغان تىللار
