Syntax Highlighter (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Enabled languages
bn: কার্যকর ভাষাসমূহ

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Pages or PHP code
bn: পৃষ্ঠা কিংবা পি এইচ পি (PHP) কোড
