Syntax Highlighter (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Enabled languages
ku: زمانە چالاککراوەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: PHP filter
ku: پاڵێوەری پ.هـ.پ.

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
