Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Insert
ar: أدرج

en: Show descriptions
ar: عرض الأوصاف

en: Hide descriptions
ar: إخفاء الأوصاف

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Collapse
ar: طي
