Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Insert
be: Уставіць

en: Show descriptions
be: Паказваць апісанні

en: Hide descriptions
be: Схаваць апісанні

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: Collapse
be: Згарнуць
