Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Insert
ca: Insereix

en: Show descriptions
ca: Mostra les descripcions

en: Hide descriptions
ca: Oculta les descripcions

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: Collapse
ca: Col·lapsa
