Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Insert
cs: Vložit

en: Show descriptions
cs: Zobrazit popisy

en: Hide descriptions
cs: Schovat popisy

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Collapse
cs: Sbalit
