Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Insert
de: Einfügen

en: Show descriptions
de: Beschreibungen anzeigen

en: Hide descriptions
de: Beschreibungen ausblenden

en: Toolbar
de: Werkzeugleiste

en: Highlight
de: Hervorheben

en: Collapse
de: Zusammenklappen

en: Tab size
de: Tab-Größe
