Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Show descriptions
el: Εμφάνιση περιγραφών

en: Hide descriptions
el: Απόκρυψη περιγραφών

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Collapse
el: Σύμπτυξη
