Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Cancel
fa: لغو

en: Show descriptions
fa: نمایش توضیحات

en: Hide descriptions
fa: پنهان نمودن توضیحات

en: Toolbar
fa: نوار ابزار
