Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Insert
hr: Umetni

en: Show descriptions
hr: Prikaži opise

en: Hide descriptions
hr: Sakrij opise

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Collapse
hr: Sažmi
