Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Show descriptions
hu: Leírások megjelenítése

en: Hide descriptions
hu: Leírások elrejtése

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: First line
hu: Első sor

en: Tab size
hu: Tabulátorméret

en: Allows you to adjust tab size.
hu: Lehetővé teszi a tabulátor méretének beállítását.
