Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Show descriptions
id: Tampilkan keterangan

en: Hide descriptions
id: Sembunyikan keterangan

en: Collapse
id: Kempiskan
