Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Insert
nn: Set inn

en: Show descriptions
nn: Vis skildringar

en: Hide descriptions
nn: Skjul skildringane
