Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Cancel
ru: Отмена

en: Insert
ru: Вставить

en: Show descriptions
ru: Показать описания

en: Hide descriptions
ru: Скрыть описания

en: Toolbar
ru: Панель инструментов

en: Highlight
ru: Подсвеченный

en: Collapse
ru: Свернуть
