Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Insert
sk: Vložiť

en: Show descriptions
sk: Zobraziť popisy

en: Hide descriptions
sk: Skryť popisy

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Collapse
sk: Zbaliť
