Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: Show descriptions
sq: Shfaq përshkrimet

en: Hide descriptions
sq: Fshih përshkrimet

en: Toolbar
sq: Shiriti i veglave
