Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Insert
sv: Infoga

en: Show descriptions
sv: Visa beskrivningar

en: Hide descriptions
sv: Dölj beskrivningar

en: Toolbar
sv: Verktygsrad

en: Collapse
sv: Fäll in
