Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Show descriptions
ta: விளக்கங்களை காட்டு

en: Hide descriptions
ta: விரிவாக்கத்தினை மறை

en: Toolbar
ta: கருவிப்பட்டை
