Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Cancel
tr: İptal

en: Insert
tr: Ekle

en: Show descriptions
tr: Açıklamaları göster

en: Hide descriptions
tr: Açıklamaları gizle

en: Toolbar
tr: Araç çubuğu

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Collapse
tr: Daralt
