Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Hide descriptions
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى
