Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Show descriptions
bo: གསལ་བཤད་འཆར་བ

en: Hide descriptions
bo: གསལ་བཤད་སྦས་པ

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ
