Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Show descriptions
cy: Dangos disgrifiadau

en: Hide descriptions
cy: Cuddio disgrifiadau
