Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Cancel
da: Annullér

en: Insert
da: Indsæt

en: Show descriptions
da: Vis beskrivelser

en: Hide descriptions
da: Skjul beskrivelser

en: Toolbar
da: Værktøjsbjælke

en: Highlight
da: Fremhæv

en: Collapse
da: Klap sammen
