Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Insert
et: Sisesta

en: Show descriptions
et: Näita kirjeldusi

en: Hide descriptions
et: Peida kirjeldused

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Collapse
et: Lükka kokku
