Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Show descriptions
eu: Erakutsi deskribapenak

en: Hide descriptions
eu: Deskribapenak ezkutatu

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Collapse
eu: Tolestu
