Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Show descriptions
fi: Näytä kuvaukset

en: Hide descriptions
fi: Kätke kuvaukset

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Collapse
fi: Pienennä
