Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Insert
fr: Insérer

en: Show descriptions
fr: Afficher les descriptions

en: Hide descriptions
fr: Masquer les descriptions

en: Toolbar
fr: Barre d'outils

en: Highlight
fr: Surligner

en: Collapse
fr: Replier
