Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Show descriptions
gl: Amosar descricións

en: Hide descriptions
gl: Ocultar descricións

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Collapse
gl: Pregar
