Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Cancel
he: ביטול

en: Insert
he: הוספה

en: Show descriptions
he: הצגת תאורים

en: Hide descriptions
he: הסתרת התאורים

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Collapse
he: כיווץ
