Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Show descriptions
ja: 説明を表示

en: Hide descriptions
ja: 説明を非表示にする

en: Toolbar
ja: ツールバー

en: Collapse
ja: 折りたたむ
