Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Cancel
jv: Batal

en: Show descriptions
jv: Tampilna katrangané

en: Hide descriptions
jv: Umpetna katrangané

en: Collapse
jv: Nyusut
