Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Show descriptions
kk: Сипаттаманы көрсету

en: Hide descriptions
kk: Сипаттаманы тығу

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы
